Ana sayfa » Erkek Bakım Seti Tavsiye 2018, En İyi 3 Markayı İnceledik
Erkek Bakım Seti Tavsiye
CİLT BAKIM TEKNOLOJİ

Erkek Bakım Seti Tavsiye 2018, En İyi 3 Markayı İnceledik

Erkek bakım seti tavsiye si isteyenler için piyasada en çok kullanılan 3 markaya ait cihazı avantajları ve dezavantajları ile anlatmaya çalışacağım.

Erkek Bakım Seti Tavsiye;

Son kullandığım Remington cihazım 3-4 sene kullanımdan sonra pil ömrünü tamamlayınca, sizler için piyasada ve internet sitelerinde son günlerde en çok satılan 3 markanın ürünü inceledim, öncelikle bu ürünleri  daha önce kullanmayanlar için belirtelim, Sakal kesme (kirli sakal), göğüs kıllarını veya vücut kıllarını kısaltma, Saç düzeltme, burun veya kulak kılları gibi istenmeyen tüyleri alma işlemlerde kullanabilirsiniz.

İncelediğimiz cihazların hepsinde şu aparatlar mevcuttu
Saç veya sakal için en az 2 çeşit uzunlukta kullanabileceğiniz tarak başlıklar.
Burun kılları için yuvarlak başlık,
Detaylı sakal veya bıyık düzeltmek için ince uç,
ve ense favori yada kirli sakal şeklinde kullanabileceğiniz standart başlığı

erkek bakım seti tavsiye

Remington PG6030 Edge Şarjlı Yıkanabilir Bakım Kiti

Erkek vücut bakım seti tavsiye ürünlerimizin ilki uygun fiyatıyla ve kalitesiyle öne çıkıyor.(bu yazı yazıldığı sırada kampanya fiyatı 95tl civarıydı.)

Öncelikle bu tarz cihazları sık kullanmayan 100 TL ve altı ürün arayanlar için Remington PG6030 bulunmaz Hint kumaşıdır.

Uygun fiyatlı olmasına rağmen ıslak kuru kullanımı oldukça önemli çok pahalı ürünlerde bile bulunmayabiliyor. Bu tarz ürünleri banyo gibi suyun bol olduğu ortamlarda kullandığımız için benim gibi klozete düşürme ihtimaliniz bile var : )
Remington bir Amerikan markası bıçak teknolojisi gerçekten iyi uzun zaman kullandığım eski model ürünün şarjı hala sakallarımı neredeyse 20-25dk alacak kadar gidiyor bu modelininde tam şarjdan sonra 40dk kullanım imkanı varki bayağı iyi bir süre diğer özellikleri aşağıdaki gibi;

Kablosuz – 40 dakikaya kadar kullanım
Şarj göstergesi
Elden Kaymayan Sap
Kolay temizleme için yıkanabilir başlıklar
Şarj standı
Titanyum kaplı bıçaklar
Kendi kendini bileyen bıçaklar
Farklı saç uzunlukları için 2 tarak (2 – 24 mm)
4 ek başlık, keskin çizgiler için geniş düzeltici başlığı, yakın şekillendirme için detaylı düzeltici (0.2 mm)

Dezavantajları;

Başlıklarını takıp çıkarmak bana biraz zor geldi daha fazla başlık olabilirmiş derdim ama fiyatına göre makul bir sayı

Philips Multigroom Series 5000 Mg5730

Philips in en kaliteli makinalarından neredeyse kuaförlerin kullandığı profesyonel cihazlar kadar kaliteli ve kullanışlı, Benim gibi sakallarınıza jilet veya ustura süremiyorsanız sakallarınızı cildinizi tahriş etmeden neredeyse sıfır alıyor. Biraz kabiliyetiniz varsa saçlarınızı bile rahatça düzeltebilir ense veya favorilerinizi vakit kaybeden temizleyebilirsiniz.

Gayet sesiz ve titreşim çok az
11 adet farklı başlığı
Su geçirmez yıkanabilir gövdesi
80 dk kadar tam şarj sonrası çalışma
Kaliteli kauçuk gövde
ve darbelere dayanıklı olması artıları benim için en iyi erkek bakım seti diyebilirim.

Dezavantajları;

Başlıklar kolay takılıp çıkarılıyor, fakat zamanla yalama olma şikayetlerini okudum, belki 2. bir kademe çalışma hızı olabilirmiş, Şarj göstergesinin olmaması kötü, Motor kısmına kıl biriktirebiliyor. Benim gibi işi bittikten sonra küçük fırçası ile sağını solunu temizleyip bırakıyorsanız sinir olabilirsiniz. Diğer bir dezavantajı başlığı diğer modellere göre daha dar sakal traşı sırasında rahat fakat göğüs bölgenizi traş ederken daha fazla sefer yapmak zorunda kalıyorsunuz.

erkek bakım seti tavsiye

Braun Mgk3080 Bakım Kiti

Erkek bakım kiti tavsiye ürünlerinin sonuncusu

Braun aslında bu tarz erkek vücut tüy alma makinesi ürünlerinin en iyisi belkide bıçakları ürün gövdesi her ayrıntısı ile gerçekten kaliteli bir ürünüm havası veriyor. Temizliği kolay 9 ayrı kiti yeterli, sakalınızı uzun bırakıyorsanız istediğiniz her boyda ve göğüs kıllarını rahatça alabiliyorsunuz fakat bu ürünlerden koltuk altı vs için sıfır temizlik beklemeyin sonrasında mutlaka jilet kullanmak gerekiyor.

Su geçirmiyor
60dk şarj sonrası kullanım
Şarjının çabuk dolması avantaj
Led şarj göstergesi çok iyi olmasada batarya durumunu az çok takip edebiliyorsunuz.

Dezavantajları;

Ürünü sakallarınızı sıfıra yakın şekilde (kirli sakal) kullandığınızda tahrişe sebep olabiliyor. Benimki gibi sakallarınız sert ve her bölgesi farklı yönlere doğru bakıyor ise bir bölgeyi almak için defalarca aynı yerden geçmeniz yukarı aşağı, sağa sola sürmeniz gerekiyorsa hoşunuza gitmeyebilir. Fakat uzun sakal bırakıyor sadece üzerinden alıyorsanız sıkıntı yaşamazsınız.

Saçlarınızın uzaması ile ilgili sıkıntı yaşıyorsanız  Erkeklerde Saçın Hızlı Uzaması İçin Ne Yapılmalı ? yazımızı beğenebilirsiniz.

Yazı Puanı

Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

  • Remington nedense teknosada elemanlar tarafından çok tavsiye ediliyor bende o şekilde aldım eski bir modeliini fena değil yaklaşık 2 sene sonra şarz ancak traş olmaya yetmeye başladı hafif kirli sakal bırakıcak şekilde alıyorum memnunum

Bir Kadına Asla Söylememeniz Gereken 10 Söz

Bir Kadına Asla Söylememeniz Gereken 10 Söz

Popüler Yazılar